do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

Nenašli sa žiadne výrobky zodpovedajúce vašim kritériám.

História a vývoj Lightning káblov


Keď Apple v roku 2012 predstavil Lightning kábel, ktorý nahradil 30-pinový konektor používaný v predchádzajúcich modeloch iPhone, iPad a iPod, bolo jasné, že spoločnosť sa zaviazala k inováciám a minimalizmu v prístupe k dizajnu. Kábel Lightning bol vytvorený s ohľadom na jednoduchosť, výkon a všestrannosť.


• Zníženie veľkosti: Jedným z hlavných cieľov predstavenia Lightning bolo poskytnúť menšie a všestrannejšie riešenie ako starý 30-pinový konektor.
• Obojstranná zástrčka: Podobne ako USB-C je zástrčka Lightning obojstranná, čo znamená, že sa nemusíte starať o to, ktorý koniec zasunúť do zariadenia.
• Vyšší výkon: Lightning sa stal štandardom pre všetky nové zariadenia Apple, pretože ponúka rýchlejšie nabíjanie a prenos dát ako jeho predchodca.


Prečo sú káble Lightning špeciálne?


Zatiaľ čo mnoho iných smartfónových spoločností sa rozhodlo prijať štandard USB-C, Apple sa drží svojho riešenia Lightning z niekoľkých kľúčových dôvodov.


• Odolnosť: Káble Lightning sú známe svojou odolnosťou a robustnosťou, vďaka čomu sú spoľahlivé na každodenné použitie.
• Kompatibilita: Tieto káble sú kompatibilné so širokou škálou príslušenstva Apple, ako sú doky, slúchadlá, adaptéry a ďalšie.
• Bezpečnosť: Autentické káble Apple Lightning sú špeciálne certifikované, aby sa zaistilo, že budú bezpečne fungovať so zariadeniami Apple.
• Inovácie: Technológia Lightning umožnila zavedenie funkcií ako EarPods bez tradičného konektora pre slúchadlá.


Výber správneho kábla Lightning


Keďže na trhu existuje veľa falošných a nekvalitných produktov, stojí za to vedieť, ako si vybrať ten správny kábel Lightning.


• Certifikácia MFi: Spoločnosť Apple prevádzkuje program MFi (Made for iPhone/iPod/iPad), ktorý certifikuje príslušenstvo tretích strán. Výberom kábla s certifikáciou MFi si môžete byť istí, že je kompatibilný a bezpečný pre vaše zariadenie.
• Materiál a odolnosť: Vysokokvalitné káble sú často vystužené, aby sa zabezpečila ich dlhšia životnosť.
• Dĺžka kábla: Zvážte dĺžku kábla, ktorý potrebujete. Potrebujete krátky kábel na cesty alebo dlhší na domáce použitie?


Aby som to zhrnul, káble Lightning sa stali neoddeliteľnou súčasťou ekosystému Apple. Vďaka rýchlosti, výkonu a spoľahlivosti sa stali kľúčom k využitiu produktov Apple naplno. Keď sa rozhodnete pre nákup, nezabudnite skontrolovať pravosť a kompatibilitu, aby ste si užili bezproblémový zážitok.

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl