do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Na sledovanie zásielky dostanete sledovacie číslo.

calendar

Až 14 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do slovenský sklad.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Starajte sa o svoje zdravie a svojich blízkych.
Starostlivosť o zdravie a krásu je jednoduchšia so správnym špecializovaným vybavením. Náš sortiment zahŕňa teplomery, pulzné oxymetre a extraktory čiernych bodiek. Ak sa chcete postarať o svoju pleť a zbaviť sa čiernych bodiek, stavte na osvedčené extraktory čiernych bodiek. Ponúkame vám schválené a bezpečné produkty, ktoré zmenia váš život!

Ponúkame aj lekárske saturátory, ktoré merajú saturáciu a ďalšie životné funkcie. Nezabudnite, že iba certifikované zdravotnícke pomôcky sú smerodajné - preto by ste ich mali kupovať s osobitnou opatrnosťou. Našťastie vám Zenwire.eu ponúka iba testované a správne kalibrované produkty.

Ďalším z našich produktov v sekcii "Zdravie a krása" sú bezkontaktné teplomery, ktoré sú čoraz obľúbenejšie. Teplomer by mal byť nevyhnutnou súčasťou každej lekárničky. Ukazuje nám, aká je naša telesná teplota. Ak chcete rýchle a presné merania, vyberte si infračervené teplomery Zenwire. Naše produkty zabezpečujú zdravie celej rodiny a umožňujú vám jednoduchým a príjemným spôsobom monitorovať životné funkcie svoje aj členov rodiny.

Prečo by ste si mali vybrať náš obchod Zenwire.sk?
Všetky výrobky sú 100% originálne. Všetky naše výrobky sú dodávané priamo výrobcami, čo má pozitívny vplyv na kvalitu výrobkov. Garantujeme absolútnu pravosť všetkého tovaru, ktorý vám ponúkame! Ďalšou výhodou je atraktívna cena v pomere ku kvalite výrobkov. Nesklamú vás ani naše služby a technická podpora našich špecialistov. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa zariadenia, ktoré si u nás zakúpite, môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť, aby sme vám mohli pomôcť pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo prevádzkových problémoch. Okrem toho vám pomôžeme vybrať najvhodnejšie riešenie, ktoré vám vydrží roky.

Zenwire znamená kvalitu.
Sme presvedčení o vysokej kvalite našich výrobkov. Na základe našich dlhoročných skúseností vytvárame pre našich zákazníkov databázu najlepších predmetov každodennej potreby. Neustále rozširujeme náš sortiment a snažíme sa vyhovieť požiadavkám našich zákazníkov. Zaručujeme vám spokojnosť so zakúpeným tovarom a rýchle odoslanie, aby ste si ho mohli vychutnať čo najskôr.

 

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl