do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

Diaľkovo ovládané nočné svietidlá sú dokonalým riešením, ktoré nielen osvetľujú, ale aj krásne dekorujú. Naše diaľkovo ovládané nočné svetlá LED pre deti sú k dispozícii v širokej škále farieb. Všetko preto, aby sa vaše dieťatko cítilo bezpečne a pohodlne. Sú vyrobené zo silikónu, ktorý je bezpečným materiálom a neumožňuje rozbitie nočného svetla pri páde, sú ideálne pre deti!

PREČO DETI POTREBUJÚ V NOCI SVETLO?

Svetlo buduje v deťoch pocit bezpečia, zútulňuje tmavú izbu a zbavuje deti strachu z príšer spod postele alebo skrine. Jemné svetlo nočného svetla LED zo silikónu vám umožní relaxovať a pomaly zaspávať. Diaľkové ovládanie, ktoré je súčasťou súpravy, navyše umožňuje nastaviť intenzitu svetla, ako aj farbu svetla, ktorú chcete zapnúť. Treba spomenúť, že špecifické farby pomáhajú zaspať, ale aj prebudiť sa. Určité farby stimulujú mozog k činnosti, zatiaľ čo iné nás naopak upokojujú a uvoľňujú. Súčasťou súpravy je nočná lampa spolu s diaľkovým ovládaním, ktoré ešte viac uľahčuje jej ovládanie.

Detské nočné lampy z našej ponuky sú odpoveďou na potreby detí a ich rodičov. Sú k dispozícii v podobe zvieratiek, ktoré dokonale zapadnú do výzdoby detskej izby. Sú vyrobené zo silikónu, ktorý je pre vaše dieťatko úplne bezpečný, takže aj v prípade uhryznutia bude vaše dieťa v bezpečí. Lampy v tvare jednorožca, mačky alebo medvedíka sú dokonalým riešením pre každé batoľa.


Diaľkové ovládanie, ktoré je súčasťou súpravy, vám umožní ovládať lampu na diaľku, takže sa nemusíte obávať, že by ste svoje dieťa opäť zobudili zakopnutím o spleť hračiek, keď sa bude snažiť dostať na miesto, kde je nastavené. Stačí stlačiť tlačidlo a svetlo zhasne a vaše dieťa si to počas spánku ani nevšimne.


Najväčšou výhodou je však to, že sa dá nabíjať pomocou kábla USB. Rodičia oceňujú tieto svetlá, pretože si ich môžu vziať so sebou, kamkoľvek idú. Známy prvok doma pomôže dieťaťu upokojiť sa na novom mieste (na dovolenke, s rodinou alebo priateľmi) a vytvoriť známe a bezpečné prostredie na zaspávanie.


Farebné nočné lampy sú u nás k dispozícii podľa poradia, takže sa z nich doma môžete tešiť už o niekoľko dní. Objednávky vybavujeme pravidelne, takže si môžete byť istí, že váš nákup dorazí v okamihu.


Zameriavame sa na kvalitu - zaručujeme vašu spokojnosť s nákupom. Zenwire.eu je obchod, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť. Vitajte!

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl