do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Na sledovanie zásielky dostanete sledovacie číslo.

calendar

Až 14 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do slovenský sklad.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Kalimba - kúsok africkej kultúry vo vašich rukách
Kalimba je hudobný nástroj, ktorý pochádza z Afriky. Je to jeden z najľahšie naučiteľných nástrojov, na ktorý môžu hrať ľudia všetkých vekových kategórií. V našom obchode máme najlepšiu kalimbu!

Ako funguje kalimba a čo je to kalimba?
Kalimba funguje na základe sústavy zubov umiestnených na rezonančnej doske, ktoré sa vybrnkávajú prstami alebo palcami a vytvárajú melódie a rytmické vzory. Zuby sú zoskupené do skupín nazývaných "kurzy". Kalimba je nádherný nástroj, na ktorý sa dá naučiť a hrať, a jeho zvuk je nádherný! Pozývame vás vyskúšať našu kalimbu ešte dnes!

Aké sú typy kalimb?
Kalimby sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, od maličkých "palcových klavírov" až po väčšie nástroje s osemnástimi a viac klapkami. Najbežnejší typ kalimby má osem strún.

Moderná kalimba sa vyvinula z lamellafónov, čo sú nástroje vyrobené z rozštiepeného bambusu alebo dreva, na ktorých sú k lamelám (plátkom) pripevnené kovové pásiky, ktoré po údere vytvárajú zvuk podobný xylofónu.

Kalimby môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, napríklad z dreva, kovu, bambusu, plastu a slonoviny. Môžu mať tiež rôzny počet kľúčov/zubov, od siedmich až po osemnásť.

Kalimba je vynikajúci nástroj aj pre deti - pomôže rozvíjať hudobné zručnosti a vďaka jednoduchému používaniu bude skvelým prvým nástrojom, na ktorom môže batoľa zahrať akúkoľvek hudobnú skladbu.

Prečo by ste si mali kúpiť kalimbu od nás?
Našim zákazníkom ponúkame výrobky najvyššej kvality, ktoré zostanú dlho funkčné a budú sa tešiť zo svojej funkčnosti. Kalimba zakúpená v našom obchode, či už na osobné použitie alebo ako darček, bude svojmu majiteľovi verne slúžiť a poskytovať krásne zvuky. Každý z našich výrobkov sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania a odolnosťou, ktorá mnohých prekvapí! Zaručujeme vám spokojnosť s kúpenými položkami - sme presvedčení, že budú spĺňať vaše potreby a splnia aj vaše veľmi vysoké očakávania.

Oplatí sa objednať kalimbu zo Zenwire.eu?
Kalimba prekvapí vašich priateľov, vašu rodinu - do každej domácnosti vnesie prvok exotiky. Je čoraz obľúbenejší medzi záujemcami o hudbu a získava si srdcia svojimi upokojujúcimi zvukmi. V každom prípade je kalimba dokonalým nástrojom, ktorý vám do života prinesie hudbu. Pozývame vás, aby ste sa pozreli na Zenwire.sk - u nás nájdete všetko, čo potrebujete.

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl