do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

Kamera FULL HD 1080p webkamera s mikrofónom Zenwire Kamera FULL HD 1080p webkamera s mikrofónom Zenwire
Dodávateľ: Zenwire
Jednotková cena:

11,25 €

ks.
Skontrolujte viac

WEBCAM

Ak chcete prenášať obraz počas konverzácií v aplikáciách ako MS Teams, Zoom, Meet alebo Skype vo vysokom rozlíšení, vyberte si webové kamery Zenwire. Vychutnajte si skvelú kvalitu počas online lekcií, kurzov alebo konferencií. Webové kamery sú určené pre používateľov stolových počítačov aj prenosných počítačov. Oplatí sa vlastniť webovú kameru, pretože sa čoraz častejšie používa na pracovné pohovory alebo videokonferencie vo firmách.


ROZLÍŠENIE WEBOVÝCH KAMIER

V závislosti od modelu webovej kamery môžete počítať s podporou rozlíšenia Full HD alebo HD a stereofónnym mikrofónom. Dávajte si pozor na modely s nižším rozlíšením, napríklad 640 × 480. Ide zvyčajne o zastarané zariadenia, ktoré ležia na skladových pultoch. Ak máte internetové pripojenie s nízkou šírkou pásma, zvážte kameru HD (s rozlíšením 1280 × 720). Nezabudnite, že pre vaše publikum je kvalita obrazu veľmi dôležitá, takže správna webová kamera vám umožní bezproblémovú komunikáciu s respondentom. Pre tých, ktorí vedú rôzne typy online lekcií, prednášok alebo prezentácií, je kvalita obrazu mimoriadne dôležitá. S webovou kamerou Zenwire budete môcť raz a navždy vyriešiť všetky problémy s týmto problémom.

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE WEBOVÝCH KAMIER

Zariadenia, ktoré ponúkame, sa vyznačujú veľmi jednoduchým ovládaním. Webová kamera je pripravená na použitie hneď po pripojení k počítaču. Systém automaticky rozpozná webovú kameru a nainštaluje potrebné ovládače. Ide o takzvané riešenie "Plug&Play", ktoré od vás nevyžaduje žiadnu ďalšiu prácu pri inštalácii webovej kamery. Intuitívne ovládanie oceníte pri každodennom používaní webovej kamery. Výrazne skráti čas potrebný na nastavenie a pripojenie webovej kamery k počítaču, takže budete mať viac času na prípravu na chat alebo dokonca na prípravu rannej kávy.

Zenwire vám ponúka najlepšie riešenia na dosah ruky.
Kvalitu našich výrobkov už roky oceňuje mnoho používateľov, ktorí sa rozhodli kúpiť si zariadenie od nás. Zenwire vám poskytne bezproblémovú, detsky jednoduchú prevádzku a kvalitu, ktorú u iných výrobcov nenájdete. Každý produkt, ktorý je k dispozícii v našom obchode Zenwire.eu, je tiež testovaný našimi odborníkmi. Kontrolujú parametre zariadení a vyberajú len tie najlepšie, aby ste z nich mohli získať to najlepšie.

Ak však máte otázky týkajúce sa tohto alebo iných produktov, napíšte alebo zavolajte! Naši poradcovia vám pomôžu vybrať najlepšie zariadenie a predstavia vám najnovšie produkty, ktoré pozitívne ovplyvnia vašu každodennú prácu so zariadeniami.

 

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl