do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

OPTICKÝ DRIVE
V dobe ultratenkých notebookov bez mechaniky CD/DVD sú veľmi užitočné externé napaľovačky, ktoré sa k notebooku alebo počítaču pripájajú pomocou kábla USB. Disk je možné pripojiť k počítaču pomocou kábla USB 2.0 alebo USB 3.0. Slúžia na nahrávanie a prehrávanie videí, fotografií alebo inštaláciu hier a softvéru. Pri kúpe skontrolujte rýchlosť čítania a zápisu, ktorú zariadenie ponúka. Dôležitým aspektom pri výbere správnej jednotky je aj formát čítaných údajov, ako napr: DVD, CD alebo Blu-Ray.

Prečo sú parametre optickej jednotky také dôležité?
Ak chcete napríklad prehrať disk Blu-ray, ale váš notebook nemá nainštalovaný príslušný softvér, pomocou externého rekordéra môžete obsah sledovať bez problémov. Toto zariadenie môžete použiť aj vtedy, ak váš počítač nemá optickú jednotku alebo ak potrebujete nainštalovať softvér z diskov DVD/CD. Treba však mať na pamäti, že pohon nie je rovnaký. Pri výbere by mali dominovať technické parametre optickej mechaniky. Najdôležitejšou z nich je rýchlosť. Predstavte si staré disky, ktoré boli zabudované v prenosných alebo stolových počítačoch. Vypaľovanie diskov trvalo celú večnosť a pri súčasnom tempe života by takéto riešenie úplne zlyhalo. Preto výrobcovia vyšli v ústrety používateľom optických mechaník a celý proces výrazne zefektívnili. Teraz môžete disk vypáliť za niekoľko okamihov. Nenechajte sa však oklamať prázdnymi sľubmi - vyberajte opatrne a pozorne si prečítajte, čo jednotka ponúka.

Externé mechaniky CD/DVD ROM od spoločnosti Zenwire
Je to viac než len sľuby - náš hardvér Zenwire naozaj funguje rýchlo! Ale ak ani to nestačí, môžeme vám poskytnúť záruku spokojnosti a sľúbiť dlhú životnosť takéhoto disku, pretože sme si istí jeho kvalitou. Špecializujeme sa na počítačový hardvér, ktorý je navrhnutý tak, aby vám uľahčoval každodenné počítačové úlohy. Naše riešenia denne používame aj sami, takže dôverne poznáme každý kus ponúkaného hardvéru. Preto veríme v spoľahlivosť produktov Zenwire.

Máte otázky?
Radi vám na ne odpovieme a pomôžeme vám vybrať ten najlepší hardvér, ktorý bude spĺňať vaše potreby a uľahčí vám život. Kontaktujte nás a získajte všetky informácie o zariadeniach, ktoré sú k dispozícii na predaj.

 

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl