do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

Adaptér HUB USB-C Ethernet Gigabit RJ45 3x USB 3.0 Adaptér HUB USB-C Ethernet Gigabit RJ45 3x USB 3.0
Dodávateľ: Zenwire
Jednotková cena:

20,00 €

ks.
Skontrolujte viac
SIEŤOVÁ KARTA 3x USB 3.0 GIGABIT LAN 1000 Mbs RJ45 SIEŤOVÁ KARTA 3x USB 3.0 GIGABIT LAN 1000 Mbs RJ45
Dodávateľ: Zenwire
Jednotková cena:

17,50 €

ks.
Skontrolujte viac
USB 3.0 Fast Ethernet ADAPTÉR RJ45 LAN A Zenwire USB 3.0 Fast Ethernet ADAPTÉR RJ45 LAN A Zenwire
Dodávateľ: Zenwire
Jednotková cena:

8,49 €

ks.
Skontrolujte viac
USB Ethernet HUB RJ45 Adaptér LAN 2.0 USB Ethernet HUB RJ45 Adaptér LAN 2.0
Dodávateľ: Zenwire
Jednotková cena:

11,25 €

ks.
Skontrolujte viac
USB-C Fast Ethernet adaptér RJ45 USB A LAN adaptér Zenwire USB-C Fast Ethernet adaptér RJ45 USB A LAN adaptér Zenwire
Dodávateľ: Zenwire
Jednotková cena:

8,49 €

ks.
Skontrolujte viac

ETHERNETOVÝ KÁBEL RJ45

Ak potrebujete stabilné a rýchle internetové pripojenie, sú pre vás vhodné ethernetové káble. Pri výbere kábla RJ45 platí, že čím vyššia je prenosová rýchlosť, tým lepšie. Najrýchlejším štandardom prenosu dát je gigabitový Ethernet s prenosovou rýchlosťou až 1000 Mb/s. Ponúkame káble rôznych dĺžok, aby ste si mohli nájsť ten správny produkt prispôsobený vašim potrebám.

Prečo potrebujete sieťový kábel?

Sieťové káble sa používajú na prenos údajov a informácií medzi prenosnými počítačmi, tlačiarňami a inými kancelárskymi zariadeniami. Stabilné pripojenie zohráva kľúčovú úlohu aj pri hraní hier na konzole alebo počítači. Ethernetové káble sa používajú na prenos údajov a informácií medzi počítačmi, tlačiarňami a inými kancelárskymi zariadeniami. Stabilné pripojenie je dôležité aj pri hraní hier na konzole alebo počítači. Sieťové káble sú k dispozícii v rôznych dĺžkach, takže si môžete vybrať ten správny produkt podľa svojich potrieb. Väčšina populárnych typov ethernetových káblov bola testovaná na kompatibilitu s obľúbenými značkami, ako sú Apple, HP a Dell. V našom katalógu nájdete široký výber sieťových káblov. Ethernetový kábel RJ45 si u nás môžete kúpiť v najobľúbenejších dĺžkach. Ak hľadáte kábel s najvyššou prenosovou rýchlosťou, urobíte dobre, ak investujete do jedného z našich zariadení. Náš obchod ponúka káble Zenwire. Ak potrebujete ďalšie informácie o niektorom z uvedených produktov, kontaktujte naše oddelenie služieb zákazníkom e-mailom alebo telefonicky.

Prečo práve ethernetový kábel od spoločnosti Zenwire?

Kvalita, kvalita a ešte raz kvalita. Pamätajte, že lacné káble môžu okrem zlých prenosových parametrov spôsobiť aj nenapraviteľné poškodenie vášho zariadenia. Niekedy môže takýto kábel spôsobiť nebezpečenstvo priamo vám ako používateľovi! Nevystavujte sa stratám, neohrozujte svoje zdravie. Nestojí za to experimentovať s lacnejšími náhradami pochybnej kvality. Vyberte si osvedčené riešenia, ktorými sú káble od Zenwire.eu. Našu kvalitu už ocenilo mnoho zákazníkov, ktorí sa do nášho internetového obchodu radi vracajú po ďalšie zariadenia. Sami úspešne používame naše riešenia už mnoho rokov a ručíme za kvalitu produktov, ktoré vám dodávame. Takže žiadne obavy o kvalitu - môžete dôverovať Zenwire! Pozrite si celý sortiment obchodu a objednajte si ho. Ak máte akékoľvek otázky, radi vám pomôžeme!

 

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl