do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

Hľadáte rýchlu nabíjačku telefónov, ktorá je bezpečná a zaručuje, že s ňou budete môcť nabíjať nie jedno, ale tri zariadenia? Ste na správnom mieste, pozrite si ponuku nášho obchodu.
Rýchle nabíjanie nie je možné len pomocou indukčných nabíjačiek, skvelým riešením sú aj tradičné nabíjačky telefónov.

Rýchle nabíjanie? Vyberte si nabíjačky s technológiou Quick Charge
Vďaka technológii Quick Charge 3.0 si môžete užiť rýchlo nabitý telefón už za niekoľko minút. Dôležité je tiež poznamenať, že nabíjačky dostupné v našom obchode automaticky vyberú optimálny prúd pre vaše zariadenie, aby ste mohli mať telefón, tablet alebo notebook rýchlo nabitý.

Zaujímavý dizajn a odolnosť - objavte náš sortiment nabíjačiek
Naše nabíjačky telefónov sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov (ABS), takže ich môžete vziať všade so sebou bez obáv z poškodenia.

Kompatibilita? Naše sieťové nabíjačky sú vhodné pre akékoľvek zariadenie!
Nabíjačky dostupné v našom obchode sú kompatibilné. Skvele sa hodia na nabíjanie telefónov, ale aj tabletov alebo konzolových podložiek a vďaka trom vstupom ich môžete nabíjať všetky naraz. Naše sieťové nabíjačky majú rôzne vstupy, takže si bez problémov poradia s rôznymi zariadeniami.

Nabíjanie niekoľkých rôznych zariadení s rôznymi vstupmi súčasne? S našimi nabíjačkami je to možné!
Okrem toho majú naše sieťové nabíjačky rôzne typy vstupov, takže si môžete ľahko vybrať ten, ktorý potrebujete. Pozrite si všetky ponuky v tejto kategórii a určite nájdete tú správnu sieťovú nabíjačku.

Cestujete do zahraničia a nie ste si istí, či sa vaša sieťová nabíjačka zmestí do zásuvky? Naša nabíjačka sa hodí do väčšiny zásuviek v krajinách Európskej únie.

Nabíjanie telefónu, tabletu alebo iného zariadenia nebolo nikdy jednoduchšie, preto si ešte dnes kúpte naše sieťové nabíjačky, ktoré sú určené na špeciálne úlohy. Vďaka nim budete mať nabité zariadenie pripravené na prevádzku v priebehu niekoľkých minút, čo je veľmi dôležité, ak počas práce často používate telefón, tablet alebo notebook. Čas sú peniaze a s našimi sieťovými nabíjačkami ich ušetríte veľa.

Bezplatné a rýchle dodanie? Pozrite sa, čo sme pre vás pripravili!
Pozrite si celý náš sortiment a pri nákupe v hodnote aspoň 100 EURO získate dopravu zdarma. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na veľmi rýchle dodanie. Objednajte si tovar do 14:00 a vyzdvihnite si ho hneď na druhý deň. Užite si nakupovanie!

Pozrite si tiež produkty z kategórií: Nabíjačky do auta a powerbanky a nabíjacie káble.

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl