do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

Nenašli sa žiadne výrobky zodpovedajúce vašim kritériám.

Ak hľadáte držiak do auta pre svoj telefón so zabudovanou indukčnou nabíjačkou, máme pre vás ideálny produkt.
Náš bezdrôtový nabíjací držiak do auta je kompatibilný so všetkými telefónmi, ktoré podporujú indukčné nabíjanie, a možno ho prispôsobiť vašim potrebám. S týmto držiakom telefónu do auta sa už nikdy nebudete obávať o výdrž batérie!

Prečo si vybrať indukčnú nabíjačku zabudovanú do držiaka do auta?

Držiak do auta so zabudovanou indukčnou nabíjačkou je skvelou voľbou pre zákazníkov, ktorí chcú nabíjať svoj telefón počas jazdy. Nabíjanie nijako nenarušuje napríklad používanie navigačných funkcií alebo telefonovanie v režime hands-free.

Držiaky telefónov do auta s integrovanou bezdrôtovou nabíjacou podložkou pomôžu znížiť rozptyľovanie a zabezpečiť bezpečnejší zážitok na cestách. Indukčné nabíjačky do auta sú jedným z našich najobľúbenejších produktov! Držiak do auta so zabudovanou indukčnou nabíjačkou sa ľahko používa a zabezpečí vám bezpečnosť počas jazdy.

Súprava pripravená na použitie, v ktorej nájdete držiak do auta s bezdrôtovou nabíjačkou, obsahuje návod na použitie v poľštine, napájací kábel z USB na USB-C, svorku do mriežky výfuku, ktorá vám umožní pripevniť výrobok na vetracie otvory v dosahu a elegantný obal, ktorý sa sám o sebe môže použiť ako darčekové balenie v prípade, že chcete takéto zariadenie niekomu darovať.

Ďalšou výhodou je upínací systém držiaka na telefón, ktorý sa aktivuje dotykom zadnej strany držiaka. Ramená sa po dotyku v príslušnom bode samé utiahnu bez potreby ich manuálneho nastavovania.

Pokiaľ ide o samotné používanie a nastavenie uhla alebo orientácie telefónu umiestneného v takomto držiaku, výrobca sa s touto výzvou popasoval a ponecháva vám širokú škálu možností nastavenia. Držiak sa nakláňa v každej rovine, takže si ho môžete dokonale prispôsobiť svojim potrebám!

Pozrite si našu ponuku kolísky do auta pre telefóny s indukčným nabíjaním a ihneď si ju objednajte - zaručujeme vám spokojnosť a spoľahlivú prevádzku na dlhú dobu!

Hľadáte ďalšie produkty v podobnej kategórii? V našej ponuke nájdete aj nabíjačky, USB káble, adaptéry, konektory, konvertory, rozbočovače, dokovacie stanice a mnoho ďalších elektronických zariadení, ktoré vám uľahčia každodenné činnosti. Pozrite si našu ponuku na zenwire.eu. Sme vám k dispozícii!

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl