do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

Adaptéry a káble Mini Display Port Thunderbolt

KÁBEL USB-C DisplayPort 4K 60Hz Mac MACBOOK TH 3.0 KÁBEL USB-C DisplayPort 4K 60Hz Mac MACBOOK TH 3.0
Dodávateľ: Zenwire
Jednotková cena:

11,25 €

ks.
Skontrolujte viac
KÁBEL USB-C DisplayPort 8K 5K 4K Mac MACBOOK 240Hz KÁBEL USB-C DisplayPort 8K 5K 4K Mac MACBOOK 240Hz
Dodávateľ: Zenwire
Jednotková cena:

14,00 €

ks.
Skontrolujte viac

Hľadáte najkvalitnejšie adaptéry pre svoje domáce alebo firemné spotrebiče?
Prišli ste na najlepšiu adresu. Obchod zenwire.eu má pre vás riešenia, ktoré vám určite prinesú veľa výhod!

Káble Mini Display Port na HDMI vám umožnia premeniť akúkoľvek externú obrazovku na domáce kino, keď k nej pripojíte počítač pomocou tohto zariadenia. Môžete sledovať filmy vo Full HD a v domácom kine pri plnej hlasitosti. Maximálna možná hlasitosť tohto adaptéra totiž zaručuje vysokú kvalitu zvuku na externej obrazovke. Vďaka tomuto vysokokvalitnému konvertoru kábla mini DisplayPort sa existujúce možnosti vášho zariadenia úžasne zmenia. Dostanete sa na vyššiu úroveň zážitku a kvalita obrazu a zvuku vás určite príjemne prekvapí.

ADAPTÉR/KÁBEL Z USB-C 3.1 NA DISPLAYPORT 4K 60HZ 1,8M je ďalším z našich návrhov pre našich zákazníkov. Tento typ adaptéra určite zaujme používateľov MacBookov, ktorí sa pri pripojení káblov bez vhodného plastového krytu na zabránenie rušenia potýkajú s problémom slabnutia Wi-Fi. Naše káble sú vybavené ochranou káblového zväzku z plastu ABS, ktorá eliminuje problém rušenia.

Skvelé, však? A čo ešte ponúkame zákazníkom? Najlepšia kvalita kábla. Spoločnosť Zenwire vynakladá veľké úsilie pri výrobe každého zariadenia, ktoré ponúkame, takže máte istotu, že výrobok Zenwire, ktorý si zakúpite, bude vždy najvyššej kvality. Tento dôraz na detail zaručuje, že výrobky Zenwire sú nielen technicky vynikajúce, ale aj estetické. Výrobky Zenwire sú elegantné v každom detaile, výrobky, ktoré vám umožnia vyniknúť z davu.

Sortiment zahŕňa všetky druhy komponentov pre zariadenia, ako sú počítače, tablety, notebooky a smartfóny, ktoré sú v porovnaní so svojimi náprotivkami od iných spoločností mimoriadne ľahké. Prečo je to dôležité? Predovšetkým vám uľahčí cestovanie, keď si potrebujete vziať so sebou príslušenstvo.

Zenwire.eu vás pozýva do svojho sveta. Náš obchod vám umožní vykonať zmeny, ktoré pozitívne ovplyvnia vašu prácu a zábavu na mobilných a počítačových multimediálnych zariadeniach. Pozrite si širokú ponuku v našom obchode a objednajte si ešte dnes. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na našich odborníkov, ktorí vám radi odpovedia.

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl