do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

Indukčné nabíjačky, bezdrôtové a rýchle nabíjanie telefónov.
Indukčná nabíjačka - umožňuje rýchle a pohodlné bezdrôtové nabíjanie telefónu, takže smartfón môžete nabíjať bez nutnosti pripojenia do zásuvky.

Indukčné nabíjanie sa spustí priložením kompatibilného zariadenia k bezdrôtovej nabíjačke. Nabíjačka QI bude skvelá pre ľudí, ktorí chcú počas nabíjania používať svoje zariadenie na telefonovanie, písanie a prijímanie e-mailov alebo textových správ.

Špeciálne bezpečnostné prvky ho chránia pred prehriatím alebo skratom. Naše nabíjačky dosahujú rýchlosti nabíjania 10 W, 15 W a 20 W. Používanie bezdrôtovej nabíjačky podporuje optimálne využitie batérie. Vďaka tomu si batéria zachováva svoju životnosť. Súčasťou balenia je 0,5 m kábel. Indukčné nabíjačky pre váš telefón ponúkajú možnosť rýchleho nabíjania (FAST CHARGE). Ak sa pýtate, ktorá indukčná nabíjačka bude vhodná. Naše bezdrôtové nabíjačky sú vhodné pre smartfóny Apple, Samsung, Xiaomi aj Huawei a mnohé ďalšie smartfóny s bezdrôtovým nabíjaním QI.

Indukčné nabíjačky sú čoraz obľúbenejším riešením, ktoré výrobcovia používajú. Ich futuristický dizajn a jedinečná technológia umožňujú pohodlie, aké nedosiahli žiadne iné nabíjačky v celej histórii týchto zariadení. Veľkou výhodou je určite absencia kábla spájajúceho telefón s nabíjačkou, čo je hlavná vlastnosť týchto zariadení, ktorou sa riadia kupujúci telefónov. Bezdrôtové nabíjanie je riešením pre dnešnú dobu. Samotná indukčná nabíjačka umožní, aby zostala esteticky pôsobiť napríklad na pracovnom stole alebo nočnom stolíku.

Bezdrôtové nabíjačky sú tiež odpoveďou na bežné problémy používateľov smartfónov. Zamotané káble, roztrhané nabíjacie zásuvky, problémy s pripojením telefónu pomocou tradičnej káblovej nabíjačky - v okamihu, keď sa rozhodnete používať indukčnú nabíjačku, tieto problémy pre vás prestanú existovať!

Samozrejme, je potrebné spomenúť, že by ste si mali vyberať nabíjačky od overených výrobcov, ktorí majú príslušné schválenia. Len takéto nabíjačky budú bezpečné pre vaše zariadenia, ale aj pre vás. Pochybné zariadenia môžu spôsobiť materiálne škody a niekedy aj ublíženie na zdraví. Pozrite si našu ponuku - zaručujeme najlepšiu kvalitu riešení.

Pozrite si tiež produkty z kategórií: sieťové nabíjačky, nabíjačky do auta a powerbanky a nabíjacie káble.

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl