do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

PAMÄŤOVÁ KARTA SD
Ide o jedno z najobľúbenejších pamäťových médií, ktoré sa používa na ukladanie fotografií, videí a údajov v telefóne, fotoaparáte, tablete alebo dokonca v notebooku. Kapacita kariet v našej ponuke je dostatočná na amatérske aj profesionálne použitie. O vynikajúcej kvalite výrobkov svedčí aj doživotná záruka výrobcu. Predávame pamäťové karty na použitie v škole, v práci a na univerzite. Pamäťová karta môže rozšíriť dátový priestor v smartfóne.

Kedy sa oplatí kúpiť pamäťovú kartu SD?
Ak ste vášnivý fotograf, potrebujete viac virtuálneho priestoru na ukladanie svojich digitálnych úspechov alebo jednoducho chcete mať istotu, že vám pri práci alebo vášni nedôjde miesto. Pamäťová karta SD je vždy dobrou voľbou!

USB FLASH DISK - UNIVERZÁLNY NOSIČ DÁT
Pri výbere kľúča USB je potrebné venovať pozornosť kapacite produktu. Pri výbere flash disku sa rozhodnite pre dôveryhodné značky, aby ste sa nemuseli obávať o bezpečnosť svojich údajov. Flash disk je pohodlný spôsob, ako mať svoje údaje na dosah ruky. Produkt si môžete pripevniť na kľúče a nemusíte sa obávať, že ho zabudnete vziať so sebou. Pri výbere flash disku je dôležité venovať pozornosť tomu, aké rozhranie USB podporuje, môže podporovať USB 3.0 alebo USB 2.0.

Pre koho bude pamäťová karta tým správnym riešením?
Vlastne pre každého! Ak potrebujete spôsob na ukladanie a rýchly prenos veľkých súborov, ako sú videá, fotografie alebo prezentácie. Ak chcete mať istotu, že máte svoje údaje vždy pri sebe a nezáleží na tom, či ste doma alebo na cestách. Pamäťové karty sú kompatibilné so systémami Windows aj Mac OS X, takže sa postaráme o to, aby ste mohli pohodlne prenášať svoje dáta oboma smermi.

Kde si môžete kúpiť pamäťovú kartu?
Pamäťovú kartu si môžete kúpiť v našom obchode alebo v ktoromkoľvek inom obchode s elektronikou. U nás však získate podporu poradcov, ktorí vám pomôžu poctivo vybrať správne riešenia pre vaše potreby. Ponúkame pamäťové karty najznámejších značiek, ako sú Kingston a GOODRAM. Zameriavame sa na kvalitu produktov a služieb, ktoré vám spoločne poskytnú najlepší zážitok z nakupovania. Zenwire.eu je obchod s vášňou, v ktorom vždy nájdete to, čo potrebujete.

Ak máte akékoľvek otázky, vždy sa môžete obrátiť na našich poradcov. A nezabudnite - na zakúpené veci poskytujeme záruku, takže sa nemusíte ničoho obávať!

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl