do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

Nenašli sa žiadne výrobky zodpovedajúce vašim kritériám.

NABÍJAČKY ÁUT - NABÍJANIE NA CESTÁCH

Nabíjačky sa hodia na rodinných aj služobných cestách. Sú nepostrádateľné, keď sa zariadenie, ktoré vás naviguje do cieľa, vybije. S nabíjačkou do auta sa nemusíte starať o úroveň energie telefónu. Modely v našej ponuke sú vhodné pre osobné aj nákladné vozidlá. USB nabíjačka do auta má všetky potrebné bezpečnostné prvky na bezpečné používanie.

BUDE NABÍJAČKA FUNGOVAŤ S MOJÍM TELEFÓNOM?

Pri výbere nabíjačky venujte pozornosť rýchlosti nabíjania a kompatibilite so zariadením. Nabíjačky v našom sortimente sú vybavené štandardom rýchleho nabíjania Quick Charge. Okrem toho je dobré, aby bol súčasťou nabíjačky aj kábel. Je tiež dôležité, aby bola nabíjačka do auta vyrobená z vysokokvalitných materiálov odolných voči mechanickému poškodeniu. Ak váš telefón podporuje indukčné nabíjanie, môžete si vybrať nabíjačky QI.

Prečo by ste si mali vybrať nabíjačku do auta Zenwire?

Predovšetkým kvôli kvalite, ktorú nikde inde nenájdete. Nabíjačky do auta Zenwire s funkciou rýchleho nabíjania sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou a ponúkajú úplne nový rozmer pohodlia. Výrobca si dal záležať na tom, aby nabíjačka vyzerala elegantne a úhľadne. Už sa nemusíte báť, že by ste si pokazili interiér svojho vozidla. Exkluzívny dizajn našich nabíjačiek zabezpečí zachovanie estetiky interiéru. Okrem toho vám výrobca ponúka záruku, ktorá v prípade problémov s prevádzkou zariadenia (hoci sa to takmer nikdy nestane) umožní výmenu zariadenia za nové alebo jeho opravu.

Je to tiež skvelý nápad na darček v situácii, keď chcete niekoho blízkeho obdarovať niečím jedinečným a zároveň praktickým.
Ako ukazujú naše skúsenosti, držiaky do auta s funkciou nabíjania sú čoraz obľúbenejším darčekom pre blízkych, ktorí trávia veľa času za volantom. Takéto riešenie ponúka bezpečnosť používania a zároveň zvyšuje komfort jazdy, čo má pozitívny vplyv na vodiča! Balenie, v ktorom je nabíjačka uložená, je elegantné, takže ju nemusíte baliť ako darček.

Nechajte sa ohromiť kvalitou a vizuálnou hodnotou, ako aj funkčnosťou týchto riešení!
Nezabudnite, že darček môžete vyrobiť aj sami a tieto držiaky na nabíjačky sú ideálnou voľbou!

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl