do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

Nenašli sa žiadne výrobky zodpovedajúce vašim kritériám.

Powerbanka do auta a na cesty

V našej ponuke nájdete univerzálne powerbanky na nabíjanie telefónov, notebookov a tabletov. Je to užitočné zariadenie na miestach, kde nemáte prístup k elektrickej energii a vaše zariadenie ju potrebuje. Najdôležitejšie je prispôsobiť zariadenie svojim potrebám, pretože potom powerbanka zlepší naše fungovanie a zbaví nás problému s vybíjajúcim sa telefónom. Ak si pred odchodom zabudnete nabiť smartfón, nezúfajte a vyberte si powerbanky Zenwire, ktoré sú spoľahlivé v každej situácii.

Akú powerbanku si vybrať - na čo sa zamerať pri kúpe?

Kapacita - oplatí sa vybrať model, ktorý nabije váš telefón aspoň dvakrát.
Porty a konektory - ak chcete nabíjať viacero zariadení, vyberte si powerbanky s minimálne dvoma portami USB so štandardom nabíjania QUICK CHARGE.
Indikátor úrovne nabitia - indikuje stav nabitia a signalizuje, kedy je potrebné nabíjanie.
Funkcionalita powerbanky Zenwire je neoceniteľná, okrem nabíjania telefónu môžete nabíjať aj iné zariadenia, ktoré to vyžadujú.

Powerbanky Zenwire sú malé a prenosné, takže sa ľahko prenášajú. To je veľmi cenné, keď idete na dovolenku, pretože bude nepostrádateľným partnerom vo chvíľach, keď sa váš smartfón vybije a vy ho budete najviac potrebovať.

Nemusíte sa obávať dĺžky kábla, pretože má dostatočnú dĺžku na pohodlné nabíjanie vášho zariadenia.

Na naše powerbanky sa vzťahuje záruka, takže si môžete byť istí, že kupujete kvalitný výrobok. V prípade, že vaša powerbanka nebude fungovať, vymeníme ju za novú. Nenechajte si ujsť túto skvelú príležitosť a kúpte si powerbanku teraz!

Prídavná baterka, ktorá je súčasťou puzdra powerbanky Zenwire, je veľmi užitočným vybavením, najmä na cestách. Pomôže vám aj v tme trafiť kábel USB do zásuvky bez rizika poškodenia puzdra. Naše výrobky sú navrhnuté tak, aby boli čo najfunkčnejšie.

Dúfame, že tieto riešenia považujete za cenné a že vám pomôžu urobiť najlepšie rozhodnutie pri kúpe powerbanky. Ďakujeme, že ste si vybrali Zenwire! V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii. Naši odborníci vám na ne odpovedia a podelia sa s vami o svoje poznatky.

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl