do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

Nenašli sa žiadne výrobky zodpovedajúce vašim kritériám.

PRSTOVÝ LEKÁRSKY SATURÁTOR NA MERANIE SATURÁCIE.

Lekársky saturátor na meranie saturácie, mnohými označovaný aj ako pulzný oxymeter alebo pulzný oxymeter, je veľmi užitočný prístroj, pomocou ktorého môžete merať úroveň saturácie krvi kyslíkom a svoj pulz. Je obzvlášť užitočný na účely vlastnej diagnostiky a monitorovania dôležitých životných funkcií.

CE CERTIFIKOVANÝ LEKÁRSKY SATURÁTOR KDE KÚPIŤ?

V našom obchode nájdete vysokokvalitný saturátor na meranie saturácie krvi kyslíkom a pulzu. Toto zariadenie vám umožní jednoduché, rýchle a neinvazívne meranie. Tento produkt môže používať ktokoľvek. Zabezpečte pre seba, svojich blízkych, deti a zamestnancov saturátor prstov a zaistite im dodatočnú ochranu a bezpečnosť.

NIEČO O LEKÁRSKOM SATURÁTORE

Tento lekársky saturátor je obzvlášť užitočný pre tých, ktorí sa venujú športovým a fitnes aktivitám. Jeho ovládanie je veľmi jednoduché - stačí priložiť oxymeter k prstu alebo ušnému lalôčiku a okamžite získate presné informácie o srdcovej frekvencii a úrovni nasýtenia krvi kyslíkom.

Prečo by ste si mali objednať pulzný oxymeter práve u nás?
Toto zariadenie sa môže používať na účely vlastnej diagnostiky. Pomôže vám, vašim blízkym alebo zamestnancom sledovať dôležité životné parametre, ktoré odrážajú celkový zdravotný stav každého z vás. Podľa mnohých recenzií je to jeden z najpresnejších a najspoľahlivejších zdravotníckych prístrojov na trhu . Okrem toho je vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a multifunkčnosti vhodný na použitie doma alebo v kancelárii.

Meranie saturácie kyslíkom pomocou tohto lekárskeho prístroja je veľmi presné, takže budete môcť denne sledovať stav svojich krviniek. Tomuto fantastickému zariadeniu stačí venovať len niekoľko minút denne! Používanie tohto lekárskeho saturátora je veľmi jednoduché, nezaberie veľa času naučiť sa ho používať! Pulzný oxymeter bude vaším spoľahlivým pomocníkom v boji proti rôznym chorobám.

VLASTNOSTI PULZNÉHO OXYMETRA

Toto zariadenie má vysokú úroveň presnosti a vďaka veľmi malým rozmerom ho možno používať na rôznych miestach (doma, v kancelárii, v škole, na výletoch). Je dostatočne presný na to, aby dal jasný signál, že v zhoršujúcej sa situácii je potrebná lekárska pomoc. Nasýtenie kyslíkom je jedným z prvých parametrov, ktoré nám poskytujú jasný obraz o situácii chorého. Preto sa oplatí investovať do výrobku, ktorý môže zachrániť naše zdravie, zdravie našich blízkych a niekedy aj náš život. Neváhajte - objednajte ešte dnes!

 

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl