do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

KÁBEL Thunderbolt 3 USB-C 4K 60HZ 10GB 100W AV 2M KÁBEL Thunderbolt 3 USB-C 4K 60HZ 10GB 100W AV 2M
Dodávateľ: Zenwire
Jednotková cena:

12,50 €

ks.
Skontrolujte viac
KÁBEL USB-C 60W typ 3.1 Napájanie QC 3.0 2M KÁBEL USB-C 60W typ 3.1 Napájanie QC 3.0 2M
Dodávateľ: Zenwire
Jednotková cena:

3,74 €

ks.
Skontrolujte viac
KÁBEL USB-C predlžovací kábel Thunderbolt 3 10GB 100W 1M KÁBEL USB-C predlžovací kábel Thunderbolt 3 10GB 100W 1M
Dodávateľ: Zenwire
Jednotková cena:

11,49 €

ks.
Skontrolujte viac
  • nové

Jednotlivé nabíjacie káble
Na trhu je k dispozícii niekoľko rôznych typov jednotlivých nabíjacích káblov. Najbežnejším typom je kábel USB na micro USB. Tento kábel sa používa na nabíjanie mnohých rôznych typov mobilných zariadení vrátane smartfónov, tabletov a elektronických čítačiek. Ďalším obľúbeným typom kábla na jednoduché nabíjanie je kábel s konektorom Lightning, ktorý je káblom USB. Ide o nevyhnutný doplnok v každej domácnosti, kancelárii a aute. Používa sa na prenos súborov, ale najčastejšie na nabíjanie mobilných zariadení, ako sú smartfóny a tablety. Pomocou káblov USB môžete rýchlo prenášať súbory z telefónu do počítača. Je tiež dobré mať náhradné káble USB, aby ste ich mali vždy po ruke a mali čas hľadať stratený kábel. Našim zákazníkom, ktorí chcú nabíjať svoj telefón bezdrôtovo, ponúkame bezdrôtové nabíjačky.

 

Na čo by som mal pri kúpe kábla pre telefón dávať pozor?
Najdôležitejšie je vybrať vhodný konektor. Ponúkame káble USB - Micro USB, USB - Lightning, USB - USB typu C. Ponúkame káble, ktoré podporujú technológiu rýchleho nabíjania Quick Charge. K dispozícii sú aj ďalšie varianty USB typu C - HDMI , DisplayPort - USB typu C. Naše výrobky sa vyznačujú funkčnosťou, odolnosťou a estetickým spracovaním. Veľmi obľúbenou voľbou sú opletené káble USB. Vďaka tomu sa káble nezamotávajú a ich používanie je pohodlnejšie. Okrem toho sú opletené káble odolnejšie voči poškodeniu.

Káble Zenwire sú vyrobené z najjemnejších vlákien z vysokokvalitných kovov, ktoré sa vyznačujú vysokou vodivosťou a odolnosťou proti poškodeniu. Sú to bezpečné káble, ktoré chránia vaše zariadenia pred prepätím a prepätím. Ďalšou výhodou je rýchly prenos dát - táto funkcia určite poteší tých, ktorým záleží na rýchlom prenose dát medzi zariadeniami.

Bez ohľadu na to, ktorý kábel si vyberiete, garantujeme vám špičkovú kvalitu výrobkov, ktoré vydržia roky. Ich robustná konštrukcia poskytuje primeranú ochranu a zachováva funkčnosť po dlhý čas. Pozrite si ponuku Zenwire a uľahčite si život.

 

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl