do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodání do 2-5 pracovních dnů.

car

Na sledovanie zásielky dostanete sledovacie číslo.

calendar

Až 14 dní na vrácení

product-return

Bezproblémové vrácení do slovenský sklad.

awards

Oficiální obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečně. Postaráme se o vaše práva.

Dychové skúšačky - chráňte seba aj ostatných
Dychový analyzátor je zariadenie, ktoré by mal mať každý. Pomocou dychového analyzátora si môžete overiť, či môžete bezpečne šoférovať, a prijať potrebné opatrenia. Naše dychové analyzátory sú vhodné aj pre dopravné spoločnosti.

 

Univerzálny dychový analyzátor
Ak zvažujete, aký analyzátor dychu si vybrať, mali by ste zvážiť, koľko chcete naň minúť. Medzi výrobkami v našom obchode máme veľmi výhodné ceny zariadení a zaručujeme najvyššiu kvalitu. Pri výbere analyzátora dychu skontrolujte počet náustkov, ktoré má, predávame iba analyzátory dychu s náustkami. Vďaka recenziám ostatných zákazníkov sa môžete presvedčiť, ako naše výrobky fungujú pri každodennom používaní. Dbáme na to, aby dychové analyzátory v našom sortimente poskytovali presné údaje a spĺňali najvyššie očakávania našich zákazníkov.

 

DYCHOVÝ ANALYZÁTOR PRE DOPRAVNÉ SPOLOČNOSTI
Dychový analyzátor sa môže použiť aj na kontrolu, či vodič dopravnej spoločnosti pred prácou nepožil alkohol. Odporúčame tieto zariadenia raz mesačne rekalibrovať, aby ste si mohli byť istí, že poskytujú presné výsledky.

Ak vám záleží na bezpečnosti všetkých a ak chcete mať istotu, že nejazdíte pod vplyvom alkoholu, kúpte si dychový analyzátor. Je to malá investícia, ktorá vám prinesie pokoj.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, nič nie je dôležitejšie ako vedomie, že vy a vaše okolie ste v dobrých rukách. Preto si myslíme, že každý vodič by mal mať alkoholtester. Vďaka nemu si môžete byť istí, že jazdíte pod zákonom stanovenou hranicou, a zabezpečiť tak bezpečnosť seba aj ostatných na cestách.

Okrem osobného použitia sú dychové analyzátory skvelé aj pre dopravné spoločnosti. Pomocou dychovej skúšky sa zamestnávatelia môžu uistiť, že ich vodiči neboli pred sadnutím za volant pod vplyvom alkoholu. Ide o dôležité opatrenie, ktoré môže pomôcť udržať zamestnancov a zákazníkov v bezpečí.

Odporúčame rekalibrovať váš analyzátor dychu raz za mesiac, aby sa zabezpečila jeho presnosť. Vďaka tejto malej investícii môžete zabezpečiť bezpečnosť seba a svojho okolia na cestách. Uistite sa, že ste si dychový analyzátor kúpili ešte dnes!

S dychovým analyzátorom značky Zenwire máte záruku presného a kvalitného výrobku. Či už ako darček, alebo ako predmet na osobné použitie, tento dychový analyzátor určite splní svoju úlohu a výrazne zvýši úroveň bezpečnosti na cestách. Objednajte si ho ešte dnes a užívajte si jeho funkcie!

Aj toto by vás mohlo zaujímať
nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl