do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

Nenašli sa žiadne výrobky zodpovedajúce vašim kritériám.

Ak sa doma necítite bezpečne, nie ste sami. Preto je dôležité, aby bol váš domov čo najbezpečnejší, najmä keď v ňom nie ste. Videodohovor je v tomto smere veľmi užitočný, pretože poskytuje bezpečnosť ako nikdy predtým. Otázka znie: ako funguje videointerkom? Kedy by ste si ho mali kúpiť do svojho domu?

Ako funguje videointerkom?

Videointerkom funguje tak, že osoba, ktorá stlačí vstupné tlačidlo, môže prostredníctvom nainštalovanej kamery a mikrofónu naživo komunikovať s osobou vo vnútri. Môžete ich skutočne vidieť a hovoriť s nimi - a to všetko bez toho, aby ste museli otvárať dvere alebo vstupnú bránu (čím sa váš domov stáva pre votrelcov nedobytným).
Po inštalácii poskytuje videodomofón majiteľom domov a ich rodinám vyššiu úroveň bezpečnosti a pokoja. Či už ste v práci, na pochôdzkach alebo na dovolenke, vedomie, že niekto vidí a hovorí s každým, kto stojí pri dverách, vám dodá pocit pohody. Ak teda hľadáte dodatočné zabezpečenie a pokoj v duši, videointerkom je ideálnym riešením!


Kedy je videodohovor užitočný?

V podstate v každej situácii. Predstavte si, že ste na dovolenke a niekto zazvoní pri dverách vášho bytu alebo domu vzdialeného niekoľko sto kilometrov od vás. Možno je to kuriér, možno sused, ktorý vám chce oznámiť, že prasklo potrubie a vy potrebujete prístup do bytu. Namiesto toho, aby ste každej osobe dávali svoje telefónne číslo, môžete jednoducho použiť interkom ako zariadenie na krízovú komunikáciu.

V poslednom čase sa stáva čoraz populárnejším medzi staršími ľuďmi. Je to bezpečná forma komunikácie s osobou pri dverách a umožňuje vám overiť si, s kým máte do činenia, bez toho, aby ste museli otvoriť dvere! Videointerkom pre starších ľudí výrazne zvýši pocit bezpečia v ich vlastných štyroch stenách.

Bez ohľadu na to, prečo sa rozhodnete kúpiť toto zariadenie, spoločnosť Zenwire vám zaručuje výrobok najvyššej kvality. Pozývame vás do nášho sveta elektroniky, ktorý vás určite osloví. Zenwire.eu je obchod, ktorý poskytuje riešenia na uľahčenie vášho každodenného života s maximálnou starostlivosťou o zákazníka. Ponúkame vám výrobky najvyššej kvality a expresnú prepravu, aby ste si mohli užívať svoje nové zariadenie čo najskôr.

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl