do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16

O nás

Zenwire je poľská značka špecializujúca sa na predaj elektronických produktov. Našou hlavnou produktovou kategóriou sú  USB-C adaptéry a rozbočovače ako aj GSM príslušenstvo. Naše portfólio sa neustále rozširuje a zavádzame nové inovatívne produkty a riešenia, aby sme uspokojili našich náročných zákazníkov.

Nami ponúkané produkty sa vyznačujú predovšetkým vysokou kvalitou spracovania za prijateľné ceny. Vzťahy s našimi zákazníkmi sú pre nás veľmi cenné, a preto sa snažíme poskytovať najvyššiu úroveň kvality služieb v každej fáze objednávky.

Zenwire.sk je naša oficiálna stránka, kde si môžete priamo zakúpiť produkty Zenwire . Môžete sa spoľahnúť na rýchle spracovanie objednávky do 24 hodín a efektívny popredajný servis. Poskytujeme najvyššiu úroveň služieb v každej fáze transakcie.

Ak máte akékoľvek otázky, vždy vám radi poradíme a pomôžeme! :)

Sme otvorení spolupráci s inými podnikateľskými subjektmi. Ak by ste chceli predávať naše produkty, kontaktujte nás. Ponúkneme atraktívne cenové podmienky a podporu.

Radi nadviažeme spoluprácu s novinármi, blogermi, Youtubermi a influencermi z technologického priemyslu! Ak máte vlastné médiá, kontaktujte nás, prezentujte svoj profil a spoločne vymyslíme, ako sa môžeme navzájom podporovať :).

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl