do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

Pulzné oxymetre a monitory srdcovej frekvencie

PULZOVÝ OXIMETER NA PRSTOV ZDRAVOTNEJ SATURACIE PULZ 24H PULZOVÝ OXIMETER NA PRSTOV ZDRAVOTNEJ SATURACIE PULZ 24H
Dodávateľ: Zenwire
Jednotková cena:

7,50 €

ks.
Skontrolujte viac

KTORÝ PULZNÝ OXYMETER, CE-CERTIFIKOVANÝ PRSTOVÝ PULZNÝ OXYMETER BY SOM SI MAL VYBRAŤ?
V reakcii na vaše potreby vám ponúkame vysokokvalitný prstový pulzný oxymeter na meranie dôležitých životných funkcií, ako je saturácia kyslíkom a pulzová frekvencia. V našom obchode nájdete prstový pulzný oxymeter, ktorý potrebujete na presné meranie.

PULZNÝ OXYMETER, NA ČO SA POUŽÍVA?
Prstový pulzný oxymeter umožňuje merať saturáciu a pulzovú frekvenciu, čo je obzvlášť užitočné na monitorovanie dôležitých životných funkcií, napr. počas vírusovej infekcie. V našom obchode nájdete kvalitné pulzné oxymetre, ktoré vykonávajú presné merania. Je dôležité, aby bol tento typ prístroja správne kalibrovaný - len tak bude ukazovať skutočné hodnoty v súlade so zdravotným stavom testovanej osoby.

PRE KOHO JE URČENÝ PRSTOVÝ PULZNÝ OXYMETER?
Pulzný monitor je užitočné zariadenie na:

- seniori

- deti

- dospelí

- zamestnanci,

inými slovami, pre každého! Oplatí sa zabezpečiť dodatočnú bezpečnosť pomocou zariadenia, ako je napríklad prstový pulzný oxymeter. V súčasnosti je to zariadenie, ktoré v prípade potreby umožňuje rýchlu prvotnú diagnostiku, ktorá je dostupná každému. Jeho používanie sa neobmedzuje len na nemocnice a zdravotné strediská alebo ordinácie lekárov - môžete mať vlastné súkromné zariadenie, ktoré môžete kedykoľvek použiť. Jeho malé rozmery vám umožnia vziať si ho so sebou kamkoľvek.

LEKÁRSKY SATURÁTOR
Lekársky saturátor na prste vám umožní zmerať úroveň saturácie krvi, čo je úroveň nasýtenia krvi kyslíkom. Toto sa vykonáva jednoduchým a neinvazívnym spôsobom, a to nasadením saturátora na prst. Po chvíli čakania sa zobrazí výsledok merania. Toto zariadenie je užitočné najmä pre starších a chorých ľudí všetkých vekových kategórií. Nasýtenie je jedným z najspoľahlivejších parametrov, pokiaľ ide o zdravie. V čase pandémie si saturátory získali na popularite a v súčasnosti sú jedným z najčastejšie kupovaných prístrojov (hneď po teplomeroch) na domáce použitie. Je potrebné spomenúť, že meranie saturácie môže zachrániť život a často výsledok merania rozhoduje o tom, či sa k pacientovi pošle sanitka.

Prečo si kúpiť pulzný oxymeter na Zenwire.eu?
Certifikácia - kľúčové slovo. Naše prístroje spĺňajú platné normy a majú príslušné certifikáty, ktoré umožňujú ich používanie ako nástrojov na meranie vitálnych funkcií. Stojí za to venovať týmto otázkam pozornosť, pretože v súčasnosti sa mnohí nečestní predajcovia snažia svojim zákazníkom predať pulzné oxymetre pochybnej kvality, ktoré nie sú dôveryhodné a môžu spôsobiť ohrozenie zdravia alebo dokonca života. Spoločnosť Zenwire poskytuje na svoje produkty záruku - vieme, aká dôležitá je bezpečnosť vaša a vašich blízkych.

Pozývame vás, aby ste si prezreli ponuku obchodu.

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl