do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

Nenašli sa žiadne výrobky zodpovedajúce vašim kritériám.

Notebooky na následný lízing sú v súčasnosti veľmi obľúbenou formou nákupu počítačového vybavenia na trhu.
Tento typ riešenia vám umožní získať zariadenie s veľkým výkonom za relatívne malú sumu.

Na úvod je vhodné definovať výraz "notebook po prenájme" Veľké organizácie zamestnávajú veľký počet zamestnancov a používajú veľa počítačov. Napriek zníženiu cien je nákup takéhoto veľkého množstva zariadení zriedkakedy nákladovo efektívny z dôvodu požiadavky na jednorazový výdavok.

Počítače sa dajú prenajímať rovnako ako autá. Prenajímajú sa v mesačných splátkach, čo spoločnosti umožňuje rozložiť náklady na niekoľko menších splátok. Na konci obdobia lízingu sa zariadenie vráti prenajímateľovi, takže spoločnosť nemusí platiť za jeho likvidáciu.

Lízingová spoločnosť predáva staré počítače spoločnostiam, ktoré ich renovujú a potom ďalej predávajú, zatiaľ čo spoločnosť si berie modernejšie zariadenia. Špičkové notebooky sa po skončení lízingu zvyčajne predávajú ďalej, a keďže ide o špičkové vybavenie, môže u nového majiteľa fungovať ešte mnoho rokov.

Ak hľadáte vysoko výkonné zariadenie, ktoré vydrží niekoľko rokov, notebook po prenájme bude fantastickou voľbou.
Získali sme počítač, ktorý bol prakticky nepoužívaný, a za cenu nového zariadenia sme dosiahli oveľa vyšší výkon. Vyznačuje sa tiež skvelým spracovaním vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, ktoré ho robia odolným a funkčným na dlhé roky. Ak sa chcete dozvedieť viac o notebookoch po prenájme, navštívte našu webovú stránku.

V našej ponuke zariadení po prenájme nájdete rôzne produkty z kategórie notebookov. Už roky predávame notebooky po prenájme a máme širokú škálu spokojných zákazníkov, ktorí takúto službu využili. Máme rozsiahle skúsenosti s predajom zariadení po ukončení prenájmu. Kliknite na notebook, o ktorý máte záujem, a po prechode na stránku nového produktu sa vám zobrazí podrobný opis notebooku a obrázky. Môžete si byť istí, že takto získavate osvedčenú technológiu s výrazne vyšším výkonom ako pri novom počítači. Hmatateľné úspory vás určite potešia a umožnia vám vyčleniť prostriedky na iné potešenia.

Vitajte vo svete Zenwire.sk. Tu nájdete najlepší hardvér za najlepšie ceny.

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl