do pokladne celkom: 0,00 €
  pon - pt. 10:30-16
box

Dodanie do 2-5 pracovných dní.

car

Dostanete číslo na sledovanie zásielky.

calendar

Pravidlá vrátenia tovaru do 21 dní

product-return

Bez problémov sa vracia do domáceho skladu.

awards

Oficiálny obchod Zenwire

credit-card

Bezpečné a pohodlné platby.

star

Nakupujte bezpečne. Postaráme sa o vaše práva.

Nenašli sa žiadne výrobky zodpovedajúce vašim kritériám.

Hľadáte riešenie, ktoré vám poskytne slobodu pri šoférovaní? Už vás nebaví držať telefón v ruke? Alebo vás pokuta za používanie telefónu pripravila o ilúzie? Možno tieto slová čítate aj na informačno-zábavnom systéme svojho vozidla. Hoci sa to môže zdať neškodné, dopravné nehody sú v USA hlavnou príčinou úmrtí ľudí mladších ako 25 rokov a takmer polovicu z nich spôsobuje rozptýlené riadenie. Najlepším spôsobom, ako sa vyhnúť tomuto osudu, je zakúpiť si držiak do auta na telefón, aby ste sa počas jazdy nerozptyľovali. Tento držiak vám tiež pomôže používať navigáciu zabudovanú v telefóne a uskutočňovať hovory v režime hands-free.

Prečo je držiak telefónu do auta dobrý nápad?

Dôvodov je niekoľko. Po prvé, držiaky do auta udržiavajú telefón v pevnej polohe, takže sa naň nemusíte pozerať dole ani s ním počas jazdy zápasiť. To je dôležité najmä vtedy, ak používate telefón na navigáciu GPS alebo ak potrebujete rýchlo prijať hovor. Po druhé, držiaky do auta môžu pomôcť znížiť riziko nehody tým, že udržia váš telefón mimo dohľadu, a teda aj mimo mysle. A napokon, držiaky do auta majú zvyčajne držiaky, ktoré sa dajú pripevniť na vetracie otvory alebo palubnú dosku auta, čo znamená, že sa nemusíte starať o to, kam telefón počas jazdy odložiť.

Čo by ste mali zvážiť pri kúpe držiaka do auta pre svoj telefón?
Pred kúpou držiaka do auta je potrebné zvážiť niekoľko vecí. Najprv musíte vedieť, aký typ telefónu máte a či je kompatibilný s držiakom do auta, ktorý chcete kúpiť. Niektoré držiaky do auta sú napríklad určené pre smartfóny, zatiaľ čo do iných možno umiestniť tablety, ako je iPad (zdroj). Po druhé, uistite sa, že prístrojová doska / vetracia plocha vášho vozidla nie je príliš malá, aby sa držiak do auta zmestil.

V našej ponuke nájdete rôzne typy držiakov, ale všetky majú jednu najdôležitejšiu spoločnú vlastnosť - sú spoľahlivé. Ubezpečujeme vás, že držiak do auta pre váš telefón zakúpený v našom obchode je bezkonkurenčne kvalitný a umožní vám bezpečne upevniť telefón v aute. Opakovaná zmena polohy alebo časté používanie svoriek držiacich telefón nie je problém! Naše výrobky vydržia mnoho rokov intenzívneho používania a naši zákazníci ich veľmi oceňujú.

Pozrite si našu ponuku ešte dnes a darujte darček, ktorý vám zostane na dlho!

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl